Surpriza që e pret përfaqësuesen e Kroacisë

Autori:Gazeta Fjala

1

Futbolli është paqe dhe ky rast e vërteton më së miri. Teksa pritet që sot Kosova të përballet në “Loro Boriçi” me Kroacinë, tifozët tanë kanë përgatitur një surprizë të këndshme për ta. Kështu, ata do të hapin një flamur gjigant të shtetit kroat para fillimit të ndeshjes.

Kjo surprizë vjen si mirënjohje ndaj kontributit të Kroacisë që Kosova të anëtarësohej në FIFA dhe UEFA.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kosova-luan-sot-me-kroatet-por-i-mirepret-me-nje-surprize-te-vecante/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala