Kontroll transportit të mallrave dhe udhëtarëve, në Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

zzzzz

Drejtori i Inspeksionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri, përmes një postimi të bërë në llogarinë Facebook, nja njoftuar opinionin se bashkë me Policinë e Kosovës kanë bërë një kontroll makinave që bartin mallra, por edhe udhëtarët.

Kujtojmë që dje, kjo drejtori gjithashtu ka zhvilluar një aksion kundër taksive ilegale që qarkullojnë në kryeqytet, ku nuk kanë munguar edhe gjobat.

70641073_10219818576397476_6587812510110318592_n-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kontroll-transportit-te-mallrave-dhe-udhetareve-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala