Konferencë e jashtëzakonshme e Prokurorisë së Shtetit

Autori:Gazeta Fjala

flora brovia

Në zyrën e Kryeprokurorit të shtetit Aleksandër Lumezit do të mbahet një konferencë për media për rastin e falsifikimit të fotografisë që dje deputetja e PDK’së Flora Brovina e shfaqi në Kuvendin e Kosovës. Kjo konferencë për media do të fillojë nga ora 16:00

Para pak çastesh Brovina k pranuar që fotoja është e falsifikuar.

Ajo ka shtuar se foton ia ka dhënë një ish- deputete e LDK-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/konference-e-jashtezakonshme-e-prokurorise-se-shtetit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala