Komuna i qet në shitje drutë me një çmim të volitshëm (Dokument)

Autori:Gazeta Fjala

drunje

Komuna e Drenasit ka vendosur t’i  shes drunjtë e konfiskuara, me një çmim prej 911 eurosh

Të paktën kështu bëhet e ditur në njoftimin e dhënë nga  Komuna në faqen zyrtare të Komisionit Rregullativ të Prokurimit Publik.

Llojet e drunjve të konfiskuar janë: Dru bungu, qarri, ahu e shkoze, shkruan Sovrani.Info. Tenderi i është dhënë “Muharrem Muqollit”, nga Drenasi.

Ndërsa nënshkrimi i kontratës është bërë me 28 dhjetor

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/komuna-i-qet-ne-shitje-drute-me-nje-cmim-te-volitshem-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala