Komuna e Prishtinës 6700 euro për shërbime hoteliere

Autori:Gazeta Fjala

komuna-e-prishtines-100914

Komuna Prishtinës, e udhëhëqur nga Shpend Ahmeti ka hapur tender për kryerjen e shpenzimeve hoteliere për manifestimet kulturore. Tenderi i hapur parashah kryerjen e shpenzimeve në vlerë prej 6700 eurosh, shkruan Gazeta Fjala.

Si duket në këto shërbime do të ketë edhe persona çift, pasi kërkohet një shërbim i tillë. Në shërbimet e kërkuara në tender thuhet edhe për ofrimin e kushteve për akomodimin e personave çifte./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/komuna-e-prishtines-6700-euro-per-sherbime-hoteliere/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala