Kjo video me Ramosin, është më e klikuara në Youtube

Autori:Zekirja Shabani

ramos

Sergi Ramos tashmë është i njohur për ndërhyrjet e tij brutale ndaj lojtarëve kundërshtar.

Sergio Ramos është lojtari më i ndëshkuar në botë me kartonë, pasi ndërhyrjet e tij në të shumtën e rasteve kanë lënë lojtar të lënduar.

Rasti më i freskët është ai në Ligën e Kampionëve, ku spanjolli i nxori krahun Mohamed Salahut në finale.

Për të gjitha ato ndërhyrje, një kanal gjerman ka postuar një video në Youtube, e që ka marr hiq më pak se 24 milionë klikime.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën në versionin gjerman, e që është tejet qesharake.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kjo-video-me-ramosin-eshte-me-e-klikuara-ne-youtube/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala