“Kjo video do ju bëjë që të niseni urgjent për Shqipëri”

Autori:Gazeta Fjala

albania

“Lonely Planet”, ka publikuar një video me dron nga Shqipëria, që të lë pa frymë.

“Kjo video me dron e Shqipërisë tregon pamje spektakolare të këtij vendi, siç nuk e keni parë më parë, duke ju bërë që të prenotoni direkt një fluturim për atje,” shkruan “Lonely Planet”.

Filmi është bërë nga John Broadbean në maj të këtij viti.

“Sinqerisht është një nga vendet më të mira që kam vizituar në botë. Dhe më besoni se kam vizituar shumë,” thotë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kjo-video-do-ju-beje-qe-te-niseni-urgjent-per-shqiperi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala