Kjo që ka arritur lojtari i Liverpool, pak lojtarë e kanë arritur

Autori:Zekirja Shabani

liverpool-1-852x460

James Milner, mesfushori i Liverpool dje ne takimin që Liverpool e fitoj më rezultat 4-0 ndaj Bournemouth, bëri paraqitjen  e 500 në Premier League, shkruan Gazeta inFokus.

Milner është lojtari i dytë më i ri që arrine shifrën e 500 paraqitjeve.

Anglezi karrierën e tij e filloj më skuadrën Leeds United, më pas luajti edhe për këto skuadra: Swidon Town, Newcastle United, Aston Villa, Manchester City dhe tani që 3 vite luan për Liverpool./Gazeta inFokus/

milner-768x779

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kjo-qe-ka-arritur-lojtari-i-liverpool-pak-lojtare-e-kane-arritur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala