Kjo është dhurata e veçantë e Xhakës për tifozët e Arsenalit (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

xhaka

Tri pikë, kjo është dhurata që Granit Xhaka dëshiron t’ua bëjë tifozëve të Arsenalit për Krishtlindje

Arsenali ka përfunduar stërvitjen e fundit për ndeshjen me WBA-në që do të zhvillohet nesër. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Xhaka tha se duan vetëm fitore, që do të ishte një dhuratë tejet e mirë për tifozët për Krishtlindje, transmeton Gazeta Express.

“Stërvitja e fundit në ditën e Krishtlindje për ndeshjen me WBA. Dhuratë për Krishtlindje janë vetëm tre pikët”, ka shkruar Xhaka në rrjetet sociale. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kjo-eshte-dhurata-e-vecante-e-xhakes-per-tifozet-e-arsenalit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala