Kimmich flet për të ardhmen e tij në Bayern

Autori:Gazeta Fjala

joshua-kimmich-cropped_i7wxn9dpteg41epv7q2t5qp57

Joshua Kimmich e bëri të qartë që nuk do ta lë Bayern Munchen, dhe është i hutuar nga raportet që sugjerojnë se ai ka kërkuar largimin.

Stuttgarter Zeitung raportoi të martën se Kimmich është frustruar me shanset e limituara në Allianz Arena meqë rast ka kërkuar ndërrim në afatin kalimtar veror.

“Nuk e di nga ka ardhur ai mesazh”, tha ai në një event në Mynih.

“Është fakt që nuk dua ta lë Bayernin”, shtoi Kimmich.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kimmich-flet-per-te-ardhmen-e-tij-ne-bayern/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala