Kështu e bombardoi Granit Xhaka portën e De Geas (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

xhak-xhaka-852x460

Arsenali dhe Manchester Unitedi po zhvillojnë kryendeshjen e javës së 30-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja ka nisur nga ora 17:00, dhe po zhvillohet në “Emirates Stadium” të Londrës.

Arsenali ka kaluar në epërsi në minutën e 12 më supergolin e Granit Xhakës./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/keshtu-e-bombardoi-granit-xhaka-porten-e-de-geas-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala