Këshilltari i Arsim Bajramit me 3Z për vikend në Kaçanik (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

3z guri

Azem Guri, këshilltar i ministrit të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, nuk e ndalë veturën zyrtare as gjatë vikendit.

Gazeta Fjala, ka siguruar fotografi që dëshmojnë se Guri të dielën ka qëndruar në Kaçanik me veturë zyrtare me targa 3Z-150-09./Gazeta Fjala/3z guri 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/keshilltari-i-arsim-bajramit-me-3z-per-vikend-ne-kacanik-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala