Kërcënon dhëndëri: “Nale muzikën rrap tap” (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

60813293_657785511331842_3032828028641083392_n

Një mesazh të pazakontë ia ka përcjellë dhëndëri ditën e martesës, këngëtarit dhe organizatorëve të dasmës.

Sic shihet në një shkrim, të shënuar në një pecetë, ai ka porositur organizatorin që ti ulë të gjithë mysafirët nëpër vendet e tyre në momentin kur nusja fillon të kërcej, shkruan gazeta inFokus.

“Kur qohet nusja me ky mi ul musafort. Vec nusja me familjen tem”, shkruan ai në pecetë.

Në të kundërtën trego se do të marr masa tjera, shkruan gazeta inFokus.

“Kofshe (nëse) nuk ngojn ta baj nale muziken, e nal edhe e nal rrap tap”, shkruan ai në pecet./ Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kercenon-dhenderi-nale-muziken-rrap-tap-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala