Kërcënon botën se do ta bombardojë, nuk do e besoni se me çfarë fle Kim Jong-un

Autori:Gazeta Fjala

main-kim-jong-un-missiles_1492762032-1829654

Kim Jong-un ka kohë që terrorizon botën, por shumë pak e dinë se edhe vetë ai jeton mes makthit dhe terrorit.

Një ish- diplomati të lartë koreanoverior ka treguar edhe vetë Kim Jong-un jeton me frikë.

Jam i bindur që ditët e Kim Jong-un janë të numëruara. Ai madje fle me armë në dorë”,- ka thënë ai.

Kjo është shumë kontradiktore sepse mediat kanë shkruar se Kim Jong-un bën një jetë të qetë dhe luksoze në Phenian, me një dietë të pasur ushqimesh të importuara, ndërkohë që miliona bashkatdhetarët e tij vdesin nga uria./syri.net/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kercenon-boten-se-do-ta-bombardoje-nuk-do-e-besoni-se-me-cfare-fle-kim-jong-un/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala