Këngëtarja Dhurata Dora, këshilltare e Kadri Veselit ?

Autori:Gazeta Fjala

Dhurata_Dora-e1434967733987

Kryetari i Kuvendit të Kosovës krahas këshillave politike, duket se është këshilluar edhe nga një këngëtare e estradës kosovare.

Emri Dhurata Dora figuron në listën e stafit politik.

Madje ajo shihet se ka marrë edhe 322 euro mëditje për një udhëtim në Londër, sipas raportit gjashtëmujor financiar të Kuvendit.

Gazeta Fjala ka provuar të kontaktoj me këngëtaren Dhurata Dora për të mësuar nëse kjo është e vërtetë apo bëhet fjalë për një dhuratë tjetër, por kontakti me të ka qenë i pamundur./Gazeta Fjala/.

15387347_10211143705577373_575453258_o

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kengetarja-dhurata-dora-keshilltare-e-kadri-veselit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala