KEK-u kërkon drejtor

Autori:Gazeta Fjala

kek

Korporata Energjetike e Kosovës është në kërkim të drejtorit të ri të Bordit.

Konkursin për këtë pozitë e ka shpallur Zyra e Kryeministrit, në të cilin bëhet me dije se konkursi zgjatë deri më 6 mars, shkruan gazetametro.net.

Siç thuhet në konkurs, kandidatët për këtë pozitë duhet të kenë, të paktën, 5 vjet përvojë punë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kek-u-kerkon-drejtor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala