KEK mbush frigoriferët me pije

Autori:admin

Distribucioni_dhe_Furnizimit_i_KEK

Frigoriferët që i bleu ditë më parë Korporata Energjetik e e Kosovës me gjasë do ti mbush përplotë pije freskuese.

Të premten, Komisioni Rregullativ i Prokurimit Publik ka njoftuar se KEK do të shpenzoi 22 mijë euro për blerje të pijeve për tri vitet e ardhshme.

Fitues i tenderit sipas KRPP-së është kompania “NTP Pashtriku”. Në këtë mënyrë, 29 frigoriferët që pagoi 4 mijë euro nuk do të mbesin bosh./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kek-mbush-frigoriferet-me-pije/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala