Kejvina vjen atraktive me të brendshme

Autori:Gazeta Fjala

kejvin1-780x439

Kejvina Kthella arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë thuajse sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja e njohur për fizikun e saj mbresëlënës, jo rrallëherë kujdeset që të joshë interesimin e ndjekësve të saj të shumtë në rrjetet sociale.

Dhe derisa po e bën rolin e modeles, ajo reklamon veshje nga më të ndryshmet dhe këtë ia bëjnë shumë më të lehtë linjat e përsosura trupore.

Gjatë të dielës, Kejvina ka ngacmuar fantazinë duke pozuar me të brendshme të zeza që ekspozojnë trupin e saj të admiruar.

Ndërsa në grupin e dhjetëra mijëra pëlqimeve që ka marrë, janë edhe bukuroshet tjera, Oriola Marashi e Tayna, që e kanë komplimentuar shoqen e tyre.

https://www.instagram.com/p/B3kDWZkFo_-/?utm_source=ig_embed

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kejvina-vjen-atraktive-me-te-brendshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala