Kapen me kokainë e marihuanë, dy të arrestuar

Autori:Gazeta Fjala

unnamed-2-9-780x439

Janë arrestuar dy të dyshuar në pikën kufitare në Vërmicë, pasi që gjatë kontrollit në veturën janë gjetur dhe janë konfiskuar disa qese me substancë narkotike të llojit marihuanë me peshë prej 22.46 gramë, disa qese me substancë narkotike të llojit kokainë me peshë prej 39.4 gram dhe dy grinder.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë në orët e mbrëmjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kapen-me-kokaine-e-marihuane-dy-te-arrestuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala