Kaçanik: Dy burra rrahin një tjetër

Autori:Gazeta Fjala

rrahje 1

Dy burra në Kaçanik pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht me thikë një burrë tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKMF-Kaçanik për tretman mjekësor.

Gjatë rrahjes lëndime trupore kanë pësuar edhe dy të dyshuarit të cilët gjithashtu kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/kacanik-dy-burra-rrahin-nje-tjeter/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala