Juventus me transferim 70 milionësh në janar

Autori:Zekirja Shabani

juve-1

Juventus është shumë afër që ta bëjë transferin e parë për janar.

Juventus dëshiron që ta shtojë edhe një opsion në fazën ofanzive, andaj tashmë ka një shënjestër.

‘Zonja e Vjetër’ dëshiron ta transferojë sulmuesin e Fiorentinës, Federico Chiesa.

Juventus ka kohë që po interesohet për talentin italian, andaj do të tentoj transferimin e tij qysh në janar.

Skuadra torinase është njoftuar nga Fiorentina se për t’i marrë shërbimet e Chiesas duhet të ofrojë 70 milionë euro.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/juventus-me-transferim-70-milionesh-ne-janar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala