Juventus interesohet për Pedro

Autori:Gazeta Fjala

pedro

Skuadra kampione e Italisë është e interesuar që të sigurojë shërbimet e mesfushorit spanjoll të Bluve të Londrës.

Juventus ka shprehur interesim për të nënshkruar me anësorin e Chelsea, Pedro, raportojnë mediat italiane.

Spanjolli ka shënuar 21 gola dhe dhuruar 16 asiste në 86 ndeshje për Blutë dhe duket i lumtur në Londër, por megjithatë gjiganti italian po e përcjell nga afër.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/juventus-interesohet-per-pedro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala