Juventus e fut në plane Giroud

Autori:Gazeta Fjala

LONDON, ENGLAND - AUGUST 11:  Olivier Giroud of Arsenal celebrates after scoring his team's fourth goal during the Premier League match between Arsenal and Leicester City at the Emirates Stadium on August 11, 2017 in London, England.  (Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Juvetnus është duke planifikuar blerjen e sulmuesit të Arsenal, Olivier Giroud. Ata planifikojnë që francezin ta transferojnë në fund të sezonit aktual.

Ai gjatë verës kishte refuzuar një largim nga Emirates Stadium që të kalonte në Everton, në mënyrë që të luftonte për vendin e tij në formacionin bazë, shkruan Calciomercato.it.

Ai ende nuk është i rregullt, po me gjithë këtë Juventus i dëshiron shërbimet e tij.

Por përveç Zonjës së Vjetër, 12-shin e Arsenal e kërkon edhe Inter.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/juventus-e-fut-ne-plane-giroud/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala