Juristja më seksi shqiptare pranon se ka bërë operacion plastik

Autori:Gazeta Fjala

rk-600x360-1

Redona Koçi është kthyer prej kohësh në një nga vajzat më të komentuara në media.

Edhe pse profesioni i saj është modelingu, Redona njihet si juriste për shkak se ka mbaruar juridikun.

Redona ka thënë në Top Channel se nuk e ka ushtruar asnjë ditë profesionin si juriste dhe se nuk i pëlqen kjo degë.

https://www.instagram.com/p/B14DTLihmMY/?utm_source=ig_embed

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/juristja-me-seksi-shqiptare-pranon-se-ka-bere-operacion-plastik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala