Jurgen Klopp me deklaratë të mëdhe për Jose Mourinhon

Autori:Zekirja Shabani

klop-852x460

Jurgen Klopp mund të jetë menaxher i cili e vuri gozhdën e fundit në ‘arkivolin’ e Jose Mourinhos në Manchester United pas rezultatit të së dielës në Anfield, shkruan GazetainFokus.

Bosi i Liverpulit, megjithatë, nuk ishte në humor të mirë në konferencën e tij për shtyp sot:

“Mou është shumë konkurrues, shumë ambicioz, i pabesueshëm i suksesshëm dhe unë mund të imagjinoj se muajt e fundit nuk kishte gëzim, veçanërisht për të,” u tha ai gazetarëve.

“Askush nuk mund të zbehë të gjitha gjërat që ai ka fituar, ai është një menaxher i shquar”, ka deklaruar Jurgen Klopp. /GazetainFokus

kkkkk-2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/jurgen-klopp-me-deklarate-te-medhe-per-jose-mourinhon/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala