Jo veç që di me të vesh, por di edhe me të kall

Autori:Gazeta Fjala

jjjjjjjj

Vjollca Llapashtica është një nga kreatoret më të njohura shqiptare.

Por, aftësinë e saj dhe profesionalzmin për veshje me stil, Vjollca s’e ka të vetme.

Ajo di të shfaqet tejet seksi edhe vetë sa për të konfirmuar se është mjaft atraktive. Fotosesioni i fundit i saj e dëshmon këtë më së miri.

Si një tigreshë e vërtetë, Vjollca seriozisht duket tejet e “nxehtë” në këto fotografi.

90po

54yttr

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/jo-vec-qe-di-me-te-vesh-por-di-edhe-me-te-kall/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala