Jahjaga takohet me Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, ja çka biseduan

Autori:Gazeta Fjala

72211370_2511666388922489_2110792919211311104_n-852x460 (1)

Jahjaga takohet me Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, ja çka biseduan

Jahjaga përmes një postimi në facebook ka treguar se me Nicholas Abbott ka biseduar për mënyra bashkëpunimi mes dy shteteve në të mirë të qytetarëve, specifikisht, grave, vajzave, të rinjëve dhe komuniteteve të marxhinalizuara në shoqërinë tonë, shkruan gazeta inFokus

“Kisha nderin që sot të mirëpres në zyren time Ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë Z. Nicholas Abbott dhe t’i uroj mbarëvajtje e shumë sukses në misionin e tij në Kosovë.

Gjatë takimit, biseduam për mënyra bashkëpunimi mes dy shteteve në të mirë të qytetarëve, specifikisht, grave, vajzave, të rinjëve dhe komuniteteve të marxhinalizuara në shoqërinë tonë”, është shprehur Jahjaga. /Gazeta inFokus/.

72211370_2511666388922489_2110792919211311104_n-852x46072211370_2511666388922489_2110792919211311104_n-852x460

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/jahjaga-takohet-me-ambasadorin-e-mbreterise-se-bashkuar-ne-kosove-ja-cka-biseduan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala