Ja si stërviten policia vietnameze (Video)

Autori:Gazeta Fjala

policia - vietnam

Përmes një video me pamje të rënda, policia vietnameze tregon se ka policinë më të fortë.

Në të dallohet se kjo njësi është stërvitur për të pasur një trup të hekurt.

Një veçori tjetër që sjell policia vietnameze është se në këtë lloj stërvitjeje ekstreme janë përfshirë edhe femrat.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ja-si-sterviten-policia-vietnameze-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala