Ja kur do ta takoi Albin Kurti Edi Ramën

Autori:Gazeta Fjala

rama-kurti

Takimi ndërmjet kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe kreut të VV-së, Albin Kurtit pritet të ndodh brenda pak ditëve.

Kështu ka bërë të ditur, ministër i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, në një emisione televizive, shkruan Gazeta inFokus.

“Rama do të takohet me Kurtin brenda disa ditësh dhe do të dakordojnë qëndrimet e tyre” ka thënë Cakaj./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ja-kur-do-ta-takoi-albin-kurti-edi-ramen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala