Ja ekipi me më së shumti humbje në Superligë

Autori:Zekirja Shabani

44494146_10157464801263538_2115754207733612544_n-768x510

Pas 17 xhirove të zhvilluar në elitën e futbollit të Kosovës, është vetëm një skuadër që nuk di se çka është fitorja, shkruan Gazeta inFokus.

Fjalë është për KEK-un, ekip që ka pësuar 16 humbje pas 17-të ndeshjeve të zhvilluara.

 

Pozitat dy dhe tre, sa u përket disfatave, u takojnë, Ferizajt dhe Lirisë, të cilat kanë nga 10 humbje secila./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ja-ekipi-me-me-se-shumti-humbje-ne-superlige/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala