Ja çka tha Mimoza Kusari-Lila pas numërimit të votave në Gjakovë

Autori:Gazeta Fjala

mimoza-kusari-lila-852x460

Kryetarja e partisë “Alternativa”, Mimoza Kusari-Lila ka falënderuar votuesit e Gjakovës për përkrahjen .

Kusari-Lila pas Albin Kurtit, ka dalë e dyta fituese në Gjakovë, me gjithësej 8000 vota, shkruan gazeta inFokus.

“Faleminderit mijëra zemrave që na besuan në rrugëtimin për ndryshimin e domosdoshëm për Kosovën tonë!”, tha Kusari-Lila në postimin e saj në Facebook./Gazeta inFokus/.

Postimi i plotë:

Përjetësisht me ty, Gjakova ime ❤️

“Dashuria për atdheun është topi që shkatërron edhe kalatë më të forta dhe kalaja që mund t’u qëndrojë topave më të fortë.”
– Sami Frashëri

Faleminderit mijëra zemrave që na besuan në rrugëtimin për ndryshimin e domosdoshëm për Kosovën tonë!

Erdhi dita për Kosovën krenare!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ja-cka-tha-mimoza-kusari-lila-pas-numerimit-te-votave-ne-gjakove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala