Ja çfarë ndodh kur zgjat e kuqja në semafor (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

semafor

Aq shumë zgjat ngjyra e kuqe në semafor, saqë disa këmbësorë gjejnë kohë edhe që të shkruajnë thënie në tehet e trotuareve.

Tek disa semaforë në Zonën Industriale në Prishtinë, një person ka shkruar një thënie motivuese për shumë të tjerë që do t’iu bie ta presin autobusin apo ngjyrën e gjelbër për ta kryqëzuar rrugën.

“Nëse je lodhë, pusho. Nëse jeta të ka lodhë, lufto”, shkruan motivuesi anonim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ja-cfare-ndodh-kur-zgjat-e-kuqja-ne-semafor-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala