Izraeli kundërshtari i radhës për Shqipërinë

Autori:Gazeta Fjala

shqip

Izraeli do te jetë kundërshtari i radhës i Shqipërisë për kaulifikimet e Kampionatit Botëror ”Rusia 2018”.

Ndeshja kundër Izraelit do të luhet nga ora 20:45 në stadiumin ”Loro Boriçi” në Shkodër. Ndërkaq, pas ballafaqimit me Izraelin, Shqipëria luan kundër Italisë, ndeshje e cila zhvillohet më 24 mars 2017.

Shqipëria ka gjashtë pikë në vendin e tretë në tabelë, sa ka edhe Izraeli në vendin e katërt, por Shqipëria ka goldallim më të mirë./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/izraeli-kundershtair-i-radhes-per-shqiprine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala