Ish e dashura e këngëtarit të njohur, pjesë në dasmën e tij

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1-27

Duket e pamundur por ish e dashura e këngëtarit të njohur mori pjesë në dasmën e tij.

Dasma e Justin dhe Hailey Bieber ka qenë kryefjala e të gjithë mediave rozë për ditë me radhë.

Shumë personazhe të famshëm morën pjesë në ceremoninë martesore të këngëtarit 25 vjeçar në Karolinën e Veriut.

Por ajo që ra në sy ishte se mes të ftuarve, ishte dhe ish- e dashura e Justin, Caitlin Beadle, e cila kishte ardhur e shoqëruar nga vëllai i saj Christian.

justin-bieber-wedding-guests-1-768x768

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ish-e-dashura-e-kengetarit-te-njohur-pjese-ne-dasmen-e-tij/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala