Institucioni që pagoi 750 euro për një telefon (Dokument)

Autori:Gazeta Fjala

telefon

Zyrtarët e Agjencisë Qendrore e Prokurimit, që funksionon në kuadër të Ministrisë së Financave, kanë porositur telefona të mençur super të shtrenjtë.

Katër telefona kësaj agjencia do ti kushtojnë 3 mijë euro, apo 750 euro për një telefon.

Kjo bëhet e ditur në njoftimin për kontratë të këtij institucioni të shpallur në KRPP. /Gazeta Fjala/

telef 1

tel 2

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/institucioni-qe-pagoi-750-euro-per-nje-telefon-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala