Iniesta trondit Barcelonën (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

iniesta_1492755317-2023726

Andres Iniesta po mendon që të largohet nga Barcelona

Eliminimi në Ligën e Kampionëve nga Juventusit ka bërë që Andres Iniesta të mendoj largimin nga Barcelona, shkruan Diario Gol.

Mesfushori spanjoll ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2018. Dhe sipas Diario Gol, Iniesta është këshilluar nga këshilltarët që vitin 2018 të largohet nga Cmap Nou.

Para ndeshjes me Juventusin, Iniesta kishte paralajmëruar se në fund të sezonit do të bisedoj me zyrtarët e klubit për vazhdimin e kontratës.

Por, si duket pas eliminimit nga Liga e Kampionëve gjërat kanë ndryshuar. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/iniesta-trondit-barcelonen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala