Iniesta: Coutinho nuk do të më largojë nga Barcelona

Autori:Gazeta Fjala

andres-iniesta-barcelona_4cbcuntxiwzm12h6172hbbxpr

Andres Iniesta i ka hedhur poshtë spekulimet se ardhja e Philippe Coutinho-s do ta largojë atë nga Barcelona.

“Nuk do të ketë kurrë një futbollist që mund të më bëjë që të pensionohem apo që të më largojë nga këtu”, tha Iniesta për Onda Cero.

33 vjeçari tha se ky nuk është problem, dhe se Coutinho ka ardhur që ta përmirësojë Barcelonën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/iniesta-coutinho-nuk-do-te-me-largoje-nga-barcelona/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala