Ingrit Gjoni i heq të gjitha për klipin e ri (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_5-4-702x460 (1)

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lumja Unë, e cila vjen në bashkëpunim me Krtisti Mega.

Në videoklipin veror, Ingriti ka vendosur që të bëjë pjesë edhe disa personazhe të njohur, si Genta e “Big Brother-it” apo menaxheri Xhani Demika.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen dhe është komentuar, është momenti kur këngëtarja shfaqet e mbuluar vetëm me një çarçaf rozë, e shtrirë në krevat. Ndërkohë në një skenë tjetër në jaht, Ingriti shfaqet me një fustan rrjetë që i tregon format perfekte.

ingrit-gjoni-7

ingrit-gjoni

ingrit-gjoni-24

ingrit-gjoni-23

ingrit-gjoni-6

ingrit-gjoni-2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ingrit-gjoni-i-heq-te-gjitha-per-klipin-e-ri-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala