Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Marina-Geti

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të mbajtur pranë detit në Gjirin e Lalzit.

Shumë të ftuar VIP ishin pjesë e dasmës së çiftit, shumë të përfolur e komentuar në media.

Marina Vjollca shkëlqente në vellon e bardhë, gjersa aq më vezullues dukej edhe Getoar Selimi, i cili doli nga stili i tij i zakonshëm prej reperi, duke veshur kostumin elegant të dhëndrit. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/imazhet-e-para-te-marines-dhe-getit-si-nuse-dhe-dhender-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala