“I hëngra trupin dhe piva gjakun”! Një tjetër kanibal po shokon botën

Autori:Gazeta Fjala

321250

Një djalë rus është akuzuar për kanibalizëm, pasi dyshohet se ka vrarë një grua, i ka prerë dhe skuqur trupin si dhe më pas ka pirë gjakun e saj.

Dmitry Luchin, 21 vjeç, akuzohetpër vrasje më date 8 mars – Dita Ndërkombëtare e Gruas – këtë vit, përcjell albeu.com.

Sipas policisë Luchin akuzohetse e ka goditur një grua 45-vjecare në kokë me një shishe verë, të paktën 25 herë përpara se ta therte në gjoks katër herë.

Sic thuhet ai më pas i preu veshët dhe thonjtë viktimës.

Në polici ai deklaron:”Mora një pjesë të gjakut të saj në një gotë dhe e piva sepse kisha nevojë për gjak për të pirë me ushqimin tim. Pastaj ajo shkoi për të fjetur dhe une vendosa ta mbysja atë me një jastëk”, përcjell albeu.com.

“Ai u pyet” për çfarë? ” dhe u përgjigj: “Se kështu ma dha truri”!

Gruaja i rezistoi dhe mbijetoi. Ai doli për të pirë duhan, pastaj mori një shishe të zbrazët të verës dhe e goditi atë në kokë.

Luchin, nga Valdai i Rusisë, njihej si një poet i talentuar përpara kryerjes së krimit të tij të tmerrshëm.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/i-hengra-trupin-dhe-piva-gjakun-nje-tjeter-kanibal-po-shokon-boten/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala