I ftohti siberian arrin në Kosovë

Autori:Gazeta Fjala

bora

Mëngjesin e sotëm gjithçka është ngrirë. Temperaturat e ulëta kanë bërë që edhe rrugët te jenë vështirë të kalueshme.

Në mëngjes është shënuar temperaturë -25 gradë derisa edhe gjatë ditës pritet të jetë më e ulëta -18 gradë.

Ditët në vijim vendi do të vazhdojë të mbetët nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/i-ftohti-siberian-arrin-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala