Higuain: I kam shikuar 2 milionë herë golat e Ronaldos

Autori:Gazeta Fjala

ronaldo_1505213091-6119103

Ronaldo brazilian konsiderohet si një nga sulmuesit më të mirë në histori të futbollit

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain nuk ka asnjë dyshim sa i përket sulmuesit më të mirë në histori të futbollit.

Argjentinasi tha se më i miri ndonjëherë është Ronaldo brazilian, golat e të cilit i ka parë 2 milionë herë.

“Ronaldo është më i miri ndonjëherë dhe unë i kam parë dy milionë herë golat e tij”, ka thënë Higuain gjatë një interviste për Guardian.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/higuain-i-kam-shikuar-2-milione-here-golat-e-ronaldos/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala