Helen Flanagan, befason me linjat trupore në Dubai

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1222234455

Helen Flanagan shfaqi trupin e saj të pabesueshëm në bikini ndërsa shijonte plazhin në Dubai.

Aktorja e “Coronation Street”, 29 vjeç, shfaqi kthesat e saj fantastike në pushime.

Helen shoqërohej nga i fejuari i saj Scott Sinclair, ku qëndruan në hotelin luksoz me pesë yje Le Royal Meridien.

Duke ecur përgjatë bregut me rërë, nëna e dy fëmijëve dukej e bujshme duke tërhequr vëmendje.

19648738-7567647-Toned_Helen_Flanagan_showcased_her_incredible_bikini_body_as_she-m-16_1570966836893

19648742-7567647-Sizzling_display_The_Coronation_Street_actress_29_flaunted_her_e-a-2_1570966778462

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/helen-flanagan-befason-me-linjat-trupore-ne-dubai/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala