Heidi Klum “Mbretëresha” për këtë Halloween

Autori:Gazeta Fjala

tru-850x460 (1)

Ajo njihet si mbretëresha e Halloweenit. Modelja Heidi Klum ka tejkaluar çdo lloj fantazie për veshjen e saj në këtë Halloween.

46-vjeçarja me prejardhje gjermane u dha miqve të saj një tronditje me kostumin e Halloweenit, duke u veshur si një person tronditës i sapo ardhur nga një planet tjetër.

Përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale gjithashtu u tregoi fansave për procesin e gjatë disa orësh, për shndërrimin në këtë personazh.

E gjithë puna e vështirë duket se u shpërblye, pasi ajo dukej absolutisht tmerruese teksa arriti në festën e Halloweenit, së bashku me burrin e saj, Tom Kaulitz.

Ylli gjerman e ka zakon që gjithnjë të befasojë me përzgjedhjet e saj për Halloween.

Në një moment, burri i saj hyri për ta parë gruan e tij teksa bëhej gati për Halloween dhe ajo i dha një puthje. Padyshim që shndërrimi i saj për këtë festë është komentuar shumë në rrjetet sociale.

20460692-7638007-image-a-45_1572581988643

20461902-7638007-image-m-286_1572583913171

20460704-7638007-Insane_The_46_year_old_German_model_looked_absolutely_horrifying-a-179_1572582208728

20460694-7638007-Intricate_It_was_definitely_her_most_bloody_gory_and_over_the_to-a-180_1572582208739

20461936-7638007-image-m-295_1572584485474

20463746-7638007-Sweet_Heidi_did_her_best_to_either_kiss_Tom_or_eat_his_face_thou-a-174_1572591199933

20442066-7635917-Sharing_it_with_everyone_Heidi_Klum_is_letting_her_fans_see_how_-a-25_1572560449066

20451974-7635917-image-m-65_1572560941004

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/heidi-klum-mbreteresha-per-kete-halloween/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala