Hazrd nuk i trembet Barçës e PSG-së

Autori:Gazeta Fjala

99075298_hazard_getty

Eden Hazard ka bërë të ditur që Chelsea nuk frikësohet që të përballet me Paris Saint-Germain apo Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Chelsea mbrëmë u kualifikua për në fazën e nokautit kur barazoi 1:1 me Atletico Madridin.

“Nuk është problem se me kë na bie, ne jemi Chelsea”, tha Hazard.

“E dimë që PSG dhe Barcelona janë shumë të mirë, por ne jemi top skuadër po ashtu. Mund të bëjmë gjithçka”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/hazrd-nuk-i-trembet-barces-e-psg-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala