Hazard do të nënshkruajë kontratë të re me Chelsea-n

Autori:Gazeta Fjala

eden-hazard-chelsea_di4nzsi080l61berozgvrnr2q-1 (1)

Ylli i Chelsea-s, Eden Hazard, ka ofruar shpresë se do të nënshkruajë kontratë të re me Chelsea-n, por së pari këtë duhet ta bëjë Thibaut Courtois.

Ai është lidhur tash sa kohë me një kalim në Real Madrid, por si duket ai me gjasë do të mbetet në Stamford Bridge.

“Po”, tha Hazard për Mirror Football, kur u pyet nëse do të nënshkruajë kontratë të re me Të Kaltrit.

“Mendoj që Thibaut do të jetë i pari. Pastaj do të nënshkruaj unë”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/hazard-do-te-nenshkruaje-kontrate-te-re-me-chelsea-n/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala