Harrojeni Kim Kardashian, rivalja e saj lë pa mend

Autori:Gazeta Fjala

ScreenshotMMMM

Ajo iu dhuron arsye për ta ndjekur adhuruesve të saj në rrjetet sociale.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko ka vazhduar me pozat e saj provokuese në të cilat zgjon imagjinatën e gjinisë së kundër,

kklkl

Disa poza seksi, Anastasia i ka realizuar së fundi teksa shihet e veshur në bikini në një jaht.

Përveç linjave ‘shpërthyese’ modelja nuk i ndal pas gjestet provokuese teksa duket ‘bombastike’ dhe në super formë.

klkllkl

Ndryshe, ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në planet dhe shpesh herë konsiderohet si rivalja e Kim Kardashian.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/harrojeni-kim-kardashian-rivalja-e-saj-le-pa-mend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala