Haradinaj përkujton heroin Skender Çekun

Autori:Gazeta Fjala

haradinaj

Lideri i AA-së, Ramush Haradinaj sot ka nderuar heroin Skender Çeku, i cili tha se i përkulemi heroizmit dhe sakrificës së tij.

Haradinaj me këtë rast ka theksuar se Çeku ka dhënë gjakun e tij për lirinë e të gjithë neve, shkruan Haradinaj në llogarinë e tij në Facebook.

Positimi i plotë i Haradinajt:

“Nderim për Heroin e Kombit, Skender Çeku, që dha nga gjaku i tij për lirinë e gjithë neve, deri në Betejen heroike të Logjës. Sot i përkulemi heroizmit dhe sakrificës së tij, në vendin e tij te amshimit, në varrezat e dëshmorëve në Gllogjan. Lavdi!”, shkruan ai.

14063900_425531694237917_130555860408385917_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/haradinaj-perkujton-heroin-skender-cekun/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala