Haradinaj e quan Isa Mustafen “të ngratë”

Autori:Gazeta Fjala

auto-ramush-haradinaj-61492869315_1509633566-4794079

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ia ka dhënë një epitet të çuditshëm ish-kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

“I ngrati”, ka thënë Haradinaj teksa i është referuar Mustafes lidhur me sjelljen e tij në raport me Demarkacionin. /Gazeta Fjala/

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/haradinaj-e-quan-isa-mustafen-te-ngrate/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala