Haradinaj e Limaj, në orën 12:00 u drejtohen medieve

Autori:Gazeta Fjala

Ramush-Haradinaj-Fatmir-Limaj-780x439-690x380

Partnerët e koalicionit opozitar, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj do të dalin sot, në një konferencë të thirrur për medie, në orën 12:00.

“Kryetarët e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nisma-s për Kosovën, Fatmir Limaj, sot në orën 12, në selinë qendrore të AAK-së në Prishtinë do të mbajnë konferencë shtypi”, njofton AAK-ja.

Kjo konferencë është thirrur pak orë nga nisja e seancës së Kuvendit, e paraparë të nisë në orën 15:00, në të cilën do të votohet për projektligjin për ‘Trepçën’

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/haradinaj-e-limaj-ne-oren-1200-u-drejtohen-medieve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala